Teiraukitės tel. 8 616 03757, info@sildomosgrindys.lt

  

 UAB „Alera“ ir WAVIN pristato NEMOKAMĄ grindinio šildymo Jūsų namui projektavimo paslaugą.

  

Profesionalūs meistrai suprojektuos ir Jums pateiks:

projektinę pastato šildymo sistemos galią;
patalpų šilumos nuostolių skaičiavimą;
detalius šildymo sistemos brėžinius;
sistemos techninę specifikaciją;
hidraulinius duomenis sistemos balansavimui;
medžiagų žiniaraštį;
apskaičiuotą komplekto kainą. 

Jums tereikia kreiptis telefonu 8 616 03757ar parašyti į info@sildomosgrindys.lt ir pateikti projekto atlikimui reikalingus duomenis. Sutartu laiku pateiksime preliminarią medžiagų sąmatą, kurią sudaro medžiagų specifikacija bei komplekto kaina. 

  • Vandens temperatūros paruošimo mazgai – siūlomi su naujos kartos ypatingais ekonomiškais cirkuliaciniais siurbliais Grundfos Alpha 2, leidžiančiais sutaupyti elektros energiją;

  • Kompozitiniai kolektoriai - išsiskiria ypatingai greitu surinkimu ir galimybe modifikuoti atšakų skaičių ateityje ypač lengvai. Kolektoriai susideda iš vienos arba trijų atšakų modulių, kurie tarpusavyje sujungiami rankomis be jokių santechninių įrankių.

  • Polibutileninis (PB) vamzdis - idealiai patogus išvynioti ir montuoti. Vyniojant vamzdis neišlaiko spiralės formos, lieka tiesus ir lankstus. Pristatomas vamzdis 5-sluoksnis su nepažeidžiamu deguonies barjero sluoksniu. Wavin PB vamzdžiai vyniojami pagal “straight coil” technologiją naudojant “SmartPackTM” pakuotę, t.y. susukti į ritę taisyklingai ir nereikalingi specialūs vamzdžio išvyniojimo įrenginiai.

  • Valdymo kontrolės prietaisai – lengvai valdomi ir patrauklaus dizaino. Galimi laidiniai, belaidžiai, programuojami ir neprogramuojami valdymo kontrolės prietaisai. 

Jei preliminarus pasiūlymas Jus tenkins, tereikės užsisakyti nemokamą profesionalų parengtą rekomendacinį projektą, kuris bus atliktas pagal Jūsų pageidavimus, vadovaujantis statybos techniniais reglamentais, normomis bei taisyklėmis. Užsisakius projektą Jums bus pateikta išankstinio apmokėjimo sąskaita.

Prekės Jus pasieks per 36 valandas darbo dienomis nuo pinigų įplaukimo į įmonės sąskaitą.

Pastaba. Paslaugos teikiamos tik tuomet, kai grindinio šildymo dalis sudaro ne mažiau 50% visos nuosavo namo šildymo sistemos. 

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

  • Įsirengiant namo šildymo sistemą svarbiausia ją profesionaliai suprojektuoti ir sumontuoti, nes įrengiant grindinį šildymą vamzdžiai užbetonuojami. Netaisyklingas medžiagų parinkimas ar šildymo vamzdžių kilpų dydis gali privesti prie netolygaus šilumos pasiskirstymo grindų plote. O jeigu šildomas ne vienas kambarys, sunku ar kartais tiesiog neįmanoma subalansuoti norimos temperatūros visuose kambariuose. Ne vienas namų savininkas nusivilia, kai, atėjus pirmam šildymo sezonui, supranta neprofesionalių montuotojų padarytas klaidas. Tikrai nėra malonu kai vienas kambario kampas šyla, o kitas vėsus, vonioje grindys karštos, o salone šyla tik pusė grindų. Ištaisyti šį broką galima tik ardant betoną, o tai dideli pinigai, daug dulkių ir dar daugiau pinigų.

 

  • Geriau iškart patikėkite šildymo sistemos projektavimą profesionalams. Tai tikrai efektingas būdas sutaupyti pinigus, laiką ir žinoma sveikatą. 

  • Mes Jums pateiksime pasiūlymus tiek su elektronine tiek su paprasta kambarių temperatūros palaikymo sistema. Jei šildomas tik pirmas aukštas, apskaičiuosime radiatorių ar kitų šilumos imtuvų vamzdžių suvestines, radiatorių matmenis.